Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Łazienka

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Astri

Astri



Łazienka Empty
PisanieTemat: Łazienka   Łazienka EmptyPon Cze 20, 2011 4:39 pm

Łazienka Beatifulluxurybathroomd
Powrót do góry Go down
Astri

Astri



Łazienka Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka   Łazienka EmptyPią Cze 24, 2011 11:37 pm

Weszła naga do wanny. Nigdy nie będę miała V. Wiem to. Miałam Manu i go straciłam. A teraz straciłam V. Znowu wszystko legło w gruzach. Jak zawsze. Co ze mną jest nie tak? Dlaczego zawsze facetom, którzy mi się podobają nigdy przenigdy się nie podobam....
Do łazienki wszedł Furiath. Patrząc się na Astri zaczął się rozbierać. Gdy był już nagi wszedł do wanny i przytulił się do niej. Jego członek stał twardy i wbijał się jej w brzuch. Jęknęła cicho na co jego biodra zaczęły się poruszać kopulacyjne. Znowu jęknęła. Na co zaczął ją gryźć po szyi i ramionach. Pomogła mu wejść w nią. Poruszał się wolno i namiętnie, warcząc przy tym. Astri jęczała i wiłą się na nim z rozkoszy jęcząc jego imię.
-Mocniej... - szepnęła na co Furiath zwiększył tępo.
Powrót do góry Go down
Furiath

Furiath



Łazienka Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka   Łazienka EmptySob Cze 25, 2011 5:06 pm

Poruszał się coraz mocniej i szybciej. Jego kły wysunęły się do granic możliwości i miał ogromną ochotę wgryźć się w Astri. Czuł jej coraz mocniejsze skurcze. Jedną wolną ręką masował jej pierś, a drugą trzymał ją za podbrzusze. Ona poruszała się nad nim w dopasowanym do niego tempie. Kiedy poczuł, że dłużej nie wytrzyma wgryzł się w jej ramię głęboko i boleśnie. Astri jęknęła głośniej.
-Wbij się mocniej... - szepnęła, na co Furiath zaczął poruszać się w niej jeszcze mocniej i wgryzł się mocniej, nie licząc się z tym, że sprawia jej ból.
Po chwili oboje przeżyli orgazm tak mocny, że opadli bez siły do wanny. Objął ją ramieniem i rozszerzył nogi, żeby było jej wygodniej.
Co ja właśnie zrobiłem? Pierdolę to... jutro będą konsekwencje, a nie dzisiaj...
Sięgnął po gąbkę i zaczął obmywać powoli Astri. Kiedy skończył wziął ją na ręce i wyniósł z łazienki.
-Gdzie jest sypialnia? - zapytał drżącym głosem.
-Na prawo. - szepnęła.


#sypialnia#
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Łazienka Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka   Łazienka Empty

Powrót do góry Go down
 
Łazienka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
»  Łazienka
» Łazienka
» Łazienka
» łazienka
» Łazienka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Miasto :: Caldwell :: • Apartamentowce :: Apartamentowiec 2 :: Apartament Astri-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje