Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Salon

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Astri

Astri



Salon Empty
PisanieTemat: Salon   Salon EmptyPon Cze 20, 2011 4:31 pm

Salon 61214025
Powrót do góry Go down
Astri

Astri



Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPią Cze 24, 2011 2:03 pm

Wprowadziła Członka Bractwa do salonu i usadowiła go na kanapie.
-Zrobić Ci kawy? - zapytała, na co on skinął głową.
Siedział z odchyloną głową do tyłu, oczy miał zamknięte, a jego piękne włosy rozsypały się na kanapie. Pięknie kontrastowały z bielą. Stała wpatrzona w niego z niesamowitą ciekawością. Miała ochotę włożyć palce w jego włosy, żeby sprawdzić czy są tak miękkie jak na to wyglądają.
Potrząsnęła głową i poszła zrobić mu kawę.
Powrót do góry Go down
Furiath

Furiath



Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPią Cze 24, 2011 2:35 pm

Czuł, że cały świat się kręci. Czy ja naprawdę poszedłem do domu z kelnerką???? Otworzył oczy i rozglądnął się. Salon był pięknie urządzony w stylu barokowym. Uwielbiał ten styl, szczególnie kiedy odcienie były białe. Ściągnął marynarkę i zaczął rozpinać koszulę, ale przestał, bo zorientował się, że krawat go zatrzymuje. Chwilę się z nim szarpał, po czym zrezygnował.
-Jestem Furiath. - powiedział do kelnerki kiedy postawiła przed nim kawę. - Przepraszam, że tak zwaliłem Ci się na głowę.
-Nie ma sprawy. - szepnęła i pomogła mu ściągnąć krawat.
-Dziękuję. Masz może papierosa?
Podała mu papierosa i przypaliła.
-Jestem Astri.
-Piękne imię.Masz wyśmienity gust Astri. Bardzo mi... - przerwał, ponieważ do salonu wszedł mężczyzna odziany tylko w ręcznik.
Popatrzył na niego groźnie, a potem na Astri. Kłapnął ostrzegawczo zębami na co Furiath naprężył wszystkie mięśnie i spoważniał.
Powrót do góry Go down
Astri

Astri



Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPią Cze 24, 2011 2:47 pm

Astri podniosłą się z kanapy i stanęła przed Manu. Jej brat był pół nagi i wyglądał niesamowicie.
Ale ma umięśnione ciało... jak bardzo zmężniał.... ale mam na niego ochotę... Nie! kazirodztwo jest złe..
-Spokojnie Manu. To mój gość. - powiedziała kładąc mu rękę na piersi
-Jesteś pewna, że wszystko ok? - zapytał swoim pięknie chropowatym głosem, który przenikał ją aż do kości.
-Tak. Nie przejmuj się. To Furiath. - szepnęła patrząc mu głęboko w czekoladowe oczy, po czym zwróciła się do Członka Bractwa - To Manu, mój brat. Przyjechał do mnie wczoraj.
Furiath wciąż się nie rozluźnił, tylko wpatrywał złowrogo w Manu.
- Ok, idę się ubrać i wychodzę. - stwierdził Manu, po czym przyciągnął Astri do siebie, tak że poczuła jego członka na swoim brzuchu. ŁAŁ Pocałował ją w czoło, puścił i wyszedł z salonu, a ona z westchnieniem opadłą na miejsce obok Furiatha.
-Więc to twój brat? - warknął
-Tak. Czasami przyjeżdża do mnie na parę dni, bo mieszka w Nowym Jorku. - odparła Astri
Powrót do góry Go down
Furiath

Furiath



Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPią Cze 24, 2011 8:17 pm

Patrzył jak ten Manu wychodzi z salonu i kłapnął za nim kłami. Był zdziwiony zachowaniem między Astri i jej bratem.
-Wyglądacie jak para , a nie jak rodzeństwo. - powiedział patrząc na drzwi, za którymi zniknął facet.
-Ale jesteśmy rodzeństwem. - odparła cierpko dziewczyna i wtedy na nią spojrzał.
Usłyszał trzaśnięcie drzwi, czyli jej brat wyszedł. Nachylił się nad nią i delikatnie odgarnął jej włosy z twarzy, na co zaczerwieniła się. Nagle wstała i pokazała na drzwi po lewej stronie.
-Tam jest łazienka jakbyś musiał skorzystać. Ja na razie idę się wykąpać. - szepnęła patrząc w jego niesamowicie żółte oczy i szybko wyszła. Patrzył za nią i zastanawiał się dlaczego właśnie tak postąpił. Wydawała mu się taka znajoma. Wziął paczkę papierosów ze stołu i zapalił. Zaciągnął się głęboko parę razy i podjął decyzję, tak śmiałą, że sam się sobie dziwił.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon Empty

Powrót do góry Go down
 
Salon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Salon
» Salon
» Salon
» Salon
» Salon

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Miasto :: Caldwell :: • Apartamentowce :: Apartamentowiec 2 :: Apartament Astri-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje