Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gabinet Ghroma

Go down 
AutorWiadomość
Ghrom

Ghrom



Gabinet Ghroma Empty
PisanieTemat: Gabinet Ghroma   Gabinet Ghroma EmptyCzw Sty 20, 2011 11:49 am

Gabinet Ghroma Gabinet
Powrót do góry Go down
Ghrom

Ghrom



Gabinet Ghroma Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Ghroma   Gabinet Ghroma EmptyWto Lut 01, 2011 5:31 pm

/Zero Sum/Vip-room/

Ghroma wszedł do gabinetu usiadł w fotelu i zaczął myśleć o tym co widział i kogo miał nadzieje spotkać w Zero Sum. Pomyślał "Czy to możliwe że Z mógł pomylić?" i też " Może ja go nie wyczułem lub nie zauważyłem?","A bracia są w rosypce" poczuł złość w sobie i postanowił się więc zdrzemnąć położył się na kanapie którą niedawno do pokoju mu przywieziono. Zdjął z siebie sztylety położył obok na stoliku i położył się na kanapie. Myślał ciągle o tym co się dzieje w Bractwie.
Powrót do góry Go down
Ghrom

Ghrom



Gabinet Ghroma Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Ghroma   Gabinet Ghroma EmptySob Lut 12, 2011 5:50 pm

Nie mógł zasnąć na tej kanapie. Więc zaczął myśleć o tym co w Zero Sum widział i zaczął się zastanawiać "Jak moge pomóc T?", "Jak go znaleść?" Ghrom myśląć o tym coraz bardziej martwił o T. Myślał też o Bractwie "Co mam zrobić żeby ich zjednoczyć?", "Nie wiem co zrobić żeby bractwo zjednoczyć a mam stanąć na czele jako władca?" Usiadł na kanapie spojrzał na zegrek na biurku była już 8:45 rano i myśl która mu przyszła do głowy "Czemu Z nie zatrzymał Tohrtura jak go wyczuł?", "Czemu go nie szukał?". Spojrzał na telefon nie bylo żadnej wiadomości od Beth zaczął się martwić od nią " Czemu nic nie napisała?", "Może jest w sypialni ?" wstał i ruszył w strone drzwi.

/Apartament Królewski/Sypialnia/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gabinet Ghroma Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Ghroma   Gabinet Ghroma Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet Ghroma
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Telefon Ghroma
» Sypialnia Ghroma
» Gabinet Aghresa
» Gabinet Manello
» Gabinet Mordha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Okolice Caldwell :: Ośrodek Bractwa :: Rezydencja Bractwa :: Apartament Królewski-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje