Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Trade Street

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Trade Street Empty
PisanieTemat: Trade Street   Trade Street EmptyWto Sty 04, 2011 12:15 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Okolice Zero Sum

Trade Street



Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Trade Street Empty
PisanieTemat: Re: Trade Street   Trade Street EmptyCzw Lut 17, 2011 9:46 pm

Samiec i Lamiaa wyszli z zaułka odprowadzającego od Zero Sum i szli ulicą wolnym krokiem.
- Jak się czujesz? -zapytał. Martwił się.
Powrót do góry Go down
Lamia

Lamia


Partner : Mordh

Trade Street Empty
PisanieTemat: Re: Trade Street   Trade Street EmptyCzw Lut 17, 2011 9:57 pm

Szli obok siebie. Nie dotykali się. Jak para znajomych a nie kochanków.
Mordh zapytał się jak się czuje. Czy to aż tak bardzo widać ze jest rozsypana? Zastanawiała się chwile.
- Fizycznie ok psychicznie trochę gorzej. Eh.. pieprzyć to czuje się fatalnie. Nie patrz tak na mnie dam sobie rade. - odpowiedziała.
Złapała go za rękę. Zobaczyła zdziwienie na jego twarzy. Automatycznie pościła i schowała swoje dłonie w kieszenie kurtki.
Może po prostu powinna dać mu spokój i zniknąć tak jak sugerowała jej Xhex ale nie potrafiła. Uzależniła się od niego.
Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Trade Street Empty
PisanieTemat: Re: Trade Street   Trade Street EmptyCzw Lut 17, 2011 10:01 pm

O kurcze. Uśmiechnął się. Zachowywała się poprostu słodko. Bardziej jak dziewczynka a nie dojrzała samica, ale to go nie zrażało tylko wydawało się... ciekawe. No fakt faktem, on za rączkę spacerował nigdy chyba nie będzie. Może kiedyś pozwoli sobie na to, jak już nędzie miał krwiczkę.
- Czy Xhex zrobiła ci coś złego? -zapytał. Szedł spokojnie rozglądając się po ulicy. Wolał nie spotkać żadnego reduktora. Faktem było że ostatnio wciąż kręcili się po ulicach.
Powrót do góry Go down
Lamia

Lamia


Partner : Mordh

Trade Street Empty
PisanieTemat: Re: Trade Street   Trade Street EmptyCzw Lut 17, 2011 10:17 pm

Jego uśmiech był słodki. ale pytanie już nie było ani słodkie ani łatwe. coś złego nad tym można sie długo rozwodzić.
Dla każdego coś złego może oznaczać rożne rzeczy.
- Nie chce o tym rozmawiać i nie naciskaj. Swoja droga skąd wy się znacie? - Zapytała ale nie chciała chyba by jej o tym opowiadał.
Szła w ciszy obserwują pary przytulające się i spacerujące po ulicy.
Patrzyła na nich zazdrością ze jej to nie będzie nigdy dane. Miała doła i nawet sex nie poprawił by jej nastroju.
Pomyślała ze nie powinna go ze sobą ciągnąć nie była dobrym kompanem do rozmów.
- Chyba nie jestem dobrym towarzystwem do rozmów dzisiejszej nocy. - Popatrzyła na niego smutno. Wszystko ją dołowało.
-Wiesz co nie chce kawy, chce się napić czegoś mocniejszego. - Tylko to mogło przynieść jej ukojenie...
Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Trade Street Empty
PisanieTemat: Re: Trade Street   Trade Street EmptyCzw Lut 17, 2011 10:29 pm

- Ja i Xhex? Znamy się od wielu lat. To ona dokrwia mnie od ponad 40 lat. Można powiedzieć że jest a raczej do teraz była moja krwiczką ale nie byliśmy nigdy parą, zresztą widzisz że właśnie znalazła sobie samca. Jest moją jedyną, najlepszą przyjaciółką i żywicielką. już niepamiętam gdzie ją poznałem. Chyba ... chyba na jej hali sportowej. Miała, miała kiedyś siłownie, toznaczy prowadziła swoją siłownie.
- Mocniejszego? Okej. Ale, proszę. Tylko nie za dużo.
Zatrzymał się.
- Tutaj jest ta kawiarnia, może jadnak wejdziemy, sprzedaja tu też alkochol. poprostu zamienimy kawę na drinka. Okej?
Dotknął jej twarzy. Nie spodobało mu się że była taka smutna.
// Kawiarnia Imperium //
Powrót do góry Go down
Lamia

Lamia


Partner : Mordh

Trade Street Empty
PisanieTemat: Re: Trade Street   Trade Street EmptyCzw Lut 17, 2011 10:37 pm

Dotknął ją a ona czuła ze płonie. Nic z tego kochana dzis pijemy a nie pieprzymy.
-Jak sobie życzysz... Tolly....- odpowiedziała lekko jąkając się.
Gdy tylko ją zostawi usiądzie z butelka rumu i się napije sama. Tak jak to robiła przez ostatnie kilkadziesiąt lat. W takim ponurym nastroju.
// Kawiarnia Imperium //
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trade Street Empty
PisanieTemat: Re: Trade Street   Trade Street Empty

Powrót do góry Go down
 
Trade Street
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Johnson Street

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Miasto :: Caldwell :: • Centrum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje