Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Telefon Marissy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Marissa
Admin
Marissa



Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptyWto Gru 28, 2010 4:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptySob Sty 15, 2011 8:49 pm

*Dzwoni Mordh*
Powrót do góry Go down
Marissa
Admin
Marissa



Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptySob Sty 15, 2011 9:02 pm

Spojrzała na wyświetlacz ... Mordh
Odebrała.
- Witaj, Mordh.
Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptySob Sty 15, 2011 9:07 pm

- Przepraszam że nie przybyłem do ciebie wieczorem. Musiałem ...odebrać ze szpitala...przyjaciółkę. -powiedział odrazu do słuchawki.

Powrót do góry Go down
Marissa
Admin
Marissa



Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptyNie Sty 16, 2011 2:12 pm

Więc jednak coś się stało.

- Um... nic nie szkodzi. - powiedziała.
- Zdrowie twojej przyjaciółki jest sprawą priorytetową.
- Więc, jak z nią ? - zapytała.
Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptyNie Sty 16, 2011 4:18 pm

- Została... porwana... prze reduktorów ...ale uratowaliśmy ją, nic jej nie jest. Wkrótce wróci do zdrowia.
- Gdy no wiesz gdy...eh...przerwaliśmy.... Marisso gdybyśmy nie przerwali tego co zaczęliśmy moja przyjaciółka już by nie żyła.
- Mam więc nadzieje ze nie gniewasz się że tak rychle cię opuściłem. Była to poważnie.... sprawa życia i śmierci. -mówił cicho do słuchawki. Było mu głupio rozmawiać z Marissą.
Westchnał. Martwił się że czuje się urażona.
Powrót do góry Go down
Marissa
Admin
Marissa



Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptySro Sty 26, 2011 1:07 pm

Na Panią Kronik ...

- I wybrałeś się po nią sam ? - zapytała przerażona. Mogło Ci się coś stać.
Westchnęła, gdy wspomniał o tym co robili i do czego by doszło ...
- Mordh, rozumiem powagę sytuacji i nie czuję do Ciebie urazy ... Jeśli zostałbyś ze mną,a twojej przyjaciółce coś by się stało...
Uwierz, winiłabym się za to.
- Wiesz, niedługo będę musiała Cię odwiedzić...
Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptySro Sty 26, 2011 3:13 pm

Odetchnął z ulgą.
- Tak się ciesze że mnie rozumiesz. -powiedział z ulgą do słuchawki.
- Bałem się że będziesz żywić do mnie urazę. ...Mnie odwiedzięc? Pamiętaj że zawsze służę ci pomocą.
Powrót do góry Go down
Marissa
Admin
Marissa



Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptySro Sty 26, 2011 3:39 pm

- Doskwiera mi głód ... I chciałabym się od Ciebie dokrwić ...
- Oczywiście jeśli wyrazisz zgodę.
- Może akurat nie chcesz, albo musisz zachować siłę ... Zrozumiem.
Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptySro Sty 26, 2011 6:17 pm

- Oczywiście że chcę. Zrobię to dla ciebie z przyjemnością.
No cóż... to wyrażenie niespecjalnie pasowało do tego czynu. Oczywiście czerpał z tego przyjemność ale nie koniecznie powinien podkreślać to w swojej wypowiedzi. Pomyślał o tym co mogło by się zdarzyć gdyby nie wyczuł że Katt jest w niebezpieczeństwie.
Moze... mógłby być z Marissą....
- A więc kiedy mam po ciebie zawitać? -zapytał odrywając się od myśli które sprawiały że jego zycie wydawalo się jeszcze bardziej pogmatwane.
Powrót do góry Go down
Marissa
Admin
Marissa



Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptySro Sty 26, 2011 6:31 pm

Wzdrygnęła się na dźwięk słowa, przyjemność.
Pomyślała o tym co robili przy wcześniejszym spotkaniu i przez chwilę miała wątpliwości ... ale ...
- A kiedy byś mógł ? Nie chciałabym czekać zbyt długo, aby nie doprowadzić do takiej sytuacji jak poprzednio - powiedziała.
- Oczywiście dostosuje się do Ciebie.
Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptySro Sty 26, 2011 6:43 pm

...sytuacji takiej jak poprzednio. (?)
Nie zastanawiał się nad tym dlugo. Bo przecież mniejsza z tym. wszystko wyjaśni się gdy tylko się spotkają.
- Pojutrze. -odpowiedział krótko.
- Mam po ciebie przyjechać ?
Powrót do góry Go down
Marissa
Admin
Marissa



Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy EmptySro Sty 26, 2011 7:13 pm

(No, ja .. umierająca z głodu ... Taka sytuacja xd)

- Tak, przyjedź do mnie. - powiedziała.
- Dziękuję Ci, Mordh ...
- Widzimy się pojutrze, do widzenia.

Koniec rozmowy

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Telefon Marissy Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Marissy   Telefon Marissy Empty

Powrót do góry Go down
 
Telefon Marissy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Telefon Xhex
» Telefon Mordha
» Telefon V.
» Telefon Katary
» Telefon Belli

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Ofiara Krwi :: Komunikacja :: telefon-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje