Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rezydencja Bractwa

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mary
Admin
Mary


Partner : Rankohr

Rezydencja Bractwa Empty
PisanieTemat: Rezydencja Bractwa   Rezydencja Bractwa EmptySro Gru 22, 2010 12:26 pm


Telefon do Rezydencji Bractwa. Doś trudno znależć ten numer ponieważ niewiele wampirów go zna.
Gdy już usłyszysz sygnał po wykręceniu numeru, możesz się spodziewać że powita cię głos Vhrednego... lub automatycznej sekretarki.

Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Rezydencja Bractwa Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja Bractwa   Rezydencja Bractwa EmptySob Lut 19, 2011 10:16 pm

Wiadomość na Sekretarce:


YYY..... Wasz braciszek Tohr został porwany. Byliśmy na ulicy iii.. zastaliśmy jego towarzyszkę leżącą na chodniku. Zajęliśmy się nią, jest tylko lekko ranna ale Tohra już nie było. Zabrał go reduktor.

W razie czego niech Zbihr zwróci się do Wielebnego.
Powrót do góry Go down
Carmine

Carmine



Rezydencja Bractwa Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja Bractwa   Rezydencja Bractwa EmptyPon Lut 21, 2011 3:34 pm

Wiadomość na sekretarce:

Witam. Jestem Carmine, jestem przyjaciółką Tohrtura, który podał mi numer do was. Powiedział, że możecie mi pomóc, a teraz jest mi właśnie potrzebna pomoc. Tohra porwał jakiś człowiek. Nie znałam go, ale Tohr był mocno postrzelony. Chcę abyście mnie informowali o wszystkim co wiecie w związku z Tohrturem. Nie dajcie mu się zabić, ani nikomu innemu. Proszę pomóżcie. Mój adres to < podała adres domu >. Proszę powiadomcie mnie o wszystkim
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rezydencja Bractwa Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja Bractwa   Rezydencja Bractwa Empty

Powrót do góry Go down
 
Rezydencja Bractwa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cytaty z Bractwa
» Ogród Bractwa
» Cadilac Escalade Bractwa
» Stół Bractwa Czarnego Sztyletu
» Ceremonia Wstąpienia do Bractwa Czarnego Sztyletu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Ofiara Krwi :: Komunikacja :: telefon-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje