Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieobecności

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Marissa
Admin
Marissa



Nieobecności Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności EmptyNie Gru 19, 2010 7:11 pm

Nie będzie Cię dłużej na forum?
Jeśli chcesz poinformować o swej nieobecności forumowiczów, możesz to zrobić w tym temacie.
Powrót do góry Go down
Bella

Bella



Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptySro Mar 02, 2011 6:06 pm

Dobra, bo nie będę miała spokoju:
Na razie nie piszę i nie wiem kiedy napiszę, więc nie zawracać mi dupy z łaski swojej. Mam nawał różnych problematycznych sytuacji, poza tym pewna osoba całkiem zabiła we mnie wenę, a ja się dla siebie produkować nie będę; bo oczywiście nie ma jak olać to, że posta nie wstawiłam, choć obiecałam - nie ważne dlaczego, mnie się o to nie pyta, bo liczy się tylko to, że "pisać już nie muszę" -.- I oczywiście moje posty są za długie; jej, szkoda, że ja tracę czas by wszystko wyglądało jak najlepiej, jak przychodzi co do czego to wychodzi tak jak wyszło.
Z resztą poza Gosią nikt moich starań nie docenia, więc nikt nie będzie za mną płakał, jeśli zniknę jeszcze na jakiś czas, co nie?
~Bella.
Powrót do góry Go down
Aghres

Aghres



Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyNie Maj 08, 2011 6:32 pm

Czyli mnie niebędzie od jutra wieczora do wtorku. grajcie bezemnie, mozecie opisywać co zrobiła moja postać jeśli chcecie.
Lamiaa i Beth się wszystkim zajmą mkam nadzieję. I na czas mej nieobecności lamiaa dostaje admina. ( czemu? bo zwsze jak o cos proszę to to robi dla mnie. A robi wiele rzeczy)


Arrow
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyNie Maj 22, 2011 10:23 pm

Od 30-05-2011 do 13-06-2011.
Postacie: Beth i Cian
Powrót do góry Go down
Mary
Admin
Mary


Partner : Rankohr

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyPon Maj 23, 2011 9:34 am

Widząc że poprostu gdy zrobiło się ciepło wszyscy wolimy wychodzić z domu na ciepłe słońce i niewielu z nas ma ochotę aktywnie pisać, nie widzę innego wyjścia jak tylko zawiesić działalność forum do 1 września. Podkreślam zawiesić, nie zamknąć - poprostu wysłać forum na wakacje. Miałam już takie plany gdy forum było dopiero zakładane. Mówiąc prosto: Każdy użytkownik będzie mógł grać w czasie wakacji i w swoim tempie prowadzić grę którą napewno aktywniej niż zwykle będzie wspomagał Mistrzu Gry.
Natomiast za smo forum bedzie przypisane do strony startowej z informacją o tym że '' Forum jest na Wakacjach''
Każdy użytrkownik będzie miał dostęp do dalszej gry jednak z pełną werwą wrócimy we wrzęsniu.
Pozostaje tylko pytanie... Gdzie wyślemy nasze forum na wakacje? Do Grecji, do Rzymu a może na Hawaje? A może poprostu do Zakopanego?
Cool
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Empty

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Ofiara Krwi :: Kronika :: Organizacja-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje