Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Samochód pana O.

Go down 
AutorWiadomość
Zbihr

Zbihr



Samochód pana O. Empty
PisanieTemat: Samochód pana O.   Samochód pana O. EmptyPią Gru 17, 2010 11:13 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
Zbihr

Zbihr



Samochód pana O. Empty
PisanieTemat: Re: Samochód pana O.   Samochód pana O. EmptyPią Gru 17, 2010 11:46 am

/Kwatera reduktorów/

Zbihr podszedł do samochodu od strony pasażera, nadal niosąc Bellę w rękach i wybił szybę. Po lesie rozniosło się przeraźliwe wycie alarmu. Z. całkowicie je olał, zajmując się bezpieczeństwem i wygodą Belli. Posadził samicę na tylnym siedzeniu, nałożył na nią swoją kurtkę i zapiął jej pasy. Sprawdził czy nadal wygodnie siedzi, po czym zamknął drzwi. Wtedy również umilkł alarm. Któryś z braci wyłączył, podczas gdy Z. zajmował się Bellą. Samiec skinął głową jednocześnie jako podziękowanie i pożegnanie.
- Dasz sobie ? - upewnił się Furiath, gdy Zbihr zrobił spięcie w stacyjce. Wcisnął gaz, ale przed odjazdem spojrzał jeszcze na brata.
- Dzięki za wszystko - dopiero gdy emocje częściowo opadły, był w stanie docenić ich pomoc.
Odjeżdżając, zerknął w lusterko. Zostawiał wampiry za sobą a oni od razu zabrali się za zacieranie dowodów. Tylko Furiath wpatrywał się w samochód, dopóki nie stracił go z oczu.
Drogę do rezydencji bractwa pokonał jakby go ktoś gonił. Strzałka na liczniku pokazywała najwyższą wartość, pomimo to Zbihr jechał ostrożnie. Wypadek samochodowy i zrobienie krzywdy samicy po tym jak ją znalazł byłaby głupotą. Złapanie przez policję również, ale tym problemem w ogóle się nie martwił. Nikt go teraz nie zatrzyma, dopóki nie dowiezie Belli bezpiecznie do domu. Swojego domu. Nie wróci do siebie do czasu aż nic jej nie będzie grozić.
Jezu, co oni ci zrobili?, pomyślał zerkając na bezwładną samicę siedzącą na tylnym siedzeniu. 6 tygodni spędzonych u reduktorów musiało być dla niej wielkim cierpieniem. Sam wiedział jak bolesna może być niewola. Ale ona na to nie zasłużyła. Była... czysta. Nie zrobiła niczego przez co musiałaby przechodzić przez takie męczarnie.
- To moja wina - przyznał się na głos - Wróciłaś do domu, bo... ja cię wyrzuciłem. Gdybyś nie poszła za mną... nie, to nie twoja wina. Mogłem cię wyprosić trochę delikatniej, wtedy zostałabyś dłużej na przyjęciu.
Następne minuty jazdy minęły w ciszy. Przez bramę również przejechał w ciszy.

/Sypialnia Zbihra/
Powrót do góry Go down
 
Samochód pana O.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Samochód Pana X
» Kwatera Pana X

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Ofiara Krwi :: Komunikacja :: samochód-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje