Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Garaż

Go down 
AutorWiadomość
Katara

Katara


Partner : Cian

Garaż  Empty
PisanieTemat: Garaż    Garaż  EmptyPią Lut 25, 2011 6:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Garaż  Empty
PisanieTemat: Re: Garaż    Garaż  EmptyPią Lut 25, 2011 6:47 pm

Katara wjechała do dużego garażu. Zaparkowała swoje Camaro na tyle blisko wejścia ze nie będzie musiała daleko nosić toreb z zakupami. już nagimnastykowała się z nimi w centrum. Zaczęła Stopniowo wyjmować i zanosić do sypialni torby pełne ubrań. Po około sześciu kursach wszystko było już w domu. Samiczka zamknęła drzwi garażu. Spojrzała na auto. Lubiła je. To była chyba jedyna rzecz którą miała ze swojego starego życia. Ech.. Zgasiła światło w pomieszczeniu i poszła do sypialni.

//Sypialnia.
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Garaż  Empty
PisanieTemat: Re: Garaż    Garaż  EmptySob Mar 19, 2011 3:00 pm

>>Kuchnia.

Weszłam do garażu. Za mną wkroczył Demon który się uważnie zaczął rozglądać. Szczeniak zaczął buszować chodząc koło auta i przemykając po garażu obwąchując wszystko dokładnie. Katara się uśmiechnęła. Samiczka podeszła do samochodu i otworzyła drzwi. Włożyła kluczyk do stacyjki i przekręciła go. Włączyła radio. Z głośników zaczęła lecieć muzyka. Katara otworzyła maskę samochodu i podniosła ja do góry. Oparła się o karoserie i spojrzała na skomplikowane mechanizmy. Palcami wystukiwała rytm o metal który leciał w radiu. Wzięła z szafki kilka narzędzi i zaczęła coś majsterkować przy silniku. Oczywiście nie obyło się bez ubrudzenia smarem. Ale to nic umyje się. Zerknęła na Demona który wszedł do środka i opierał się łapkami i kierownice.
- Tylko nie zaśliń mi tam wszystkiego. -Powiedziała uśmiechając się. Szczeniak zaszczekał wesoło.
- Świetnie że się rozumiemy. -Powiedziała i znów się schyliła aby coś pomajsterkować. Po kilkunastu minutach zamknęłam maskę. Wsiadłam do samochodu.
- Kolega się posunie. -Zaśmiała się i posadziła Demona ma siedzenie o bok. Przestawiła samochód tak ze znajdował się nad kanałem. Samiczka wysiadła i weszła pod samochód. Zaczęła coś sprawdzać. Podciągnęła linki hamulcowe i po dokręcała parę rzeczy. Oczywiście upaprała się przy tym ale to nic. Złość jej minęła. Zawsze ja takie majsterkowanie przy aucie uspokajało.

*Parę godzin później.*

Majsterkowanie przy aucie bardzo wciągnęło Katare. Demon w tym czasie usnął na przednim siedzeniu. Samiczka wyszła spod samochodu i wyłączyła radio. Pochowała wszystkie narzędzia. Otworzyła przednie drzwi od strony pasażera.
- Konie spania. -Powiedziała i wzięła Demona ręce. Zamknęła drzwi i włączyła alarm. Z psem na ręka weszłam do domu.

>>Salon.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Garaż  Empty
PisanieTemat: Re: Garaż    Garaż  Empty

Powrót do góry Go down
 
Garaż
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Okolice Caldwell :: Tereny Zielone :: • Dom Ciana-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje