Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Alyxandra Harvey - Kronika rodu Drake`ów

Go down 
AutorWiadomość
Ghrom

Ghrom



Alyxandra Harvey - Kronika rodu Drake`ów Empty
PisanieTemat: Alyxandra Harvey - Kronika rodu Drake`ów   Alyxandra Harvey - Kronika rodu Drake`ów EmptyCzw Lut 24, 2011 8:27 pm

Kronika rodu Drake`ów - cykl książek Alyxandra Harvey jak na razie w polsce są dwie z cyklu.

Księżniczka wampirów - debiut literacki Alyxandry Harvey, otwiera sekretne Kroniki rodu Drake'ów.

Solange Drake jest pierwszą dziewczyną, która przyszła na świat w rodzinie wampirów. Od zawsze wiedziała, że jej przeznaczeniem jest zostać królową wszystkich wampirzych plemion. A to oznacza, że ze wszystkich stron grozi jej niebezpieczeństwo – od wampirów-zalotników pragnących pojąć ją za żonę, po łowców nagród, których zamiarem jest zgładzić Solange i całą jej rodzinę. Kiedy zostaje uprowadzona, jej starszy brat Nicholas i najlepsza przyjaciółka Lucy wyruszają jej na ratunek. Ale czy Lucy oprze się kuszącym spojrzeniom Nicholasa? I jaki los spotka Solange, jeśli odda swoje serce łowcy wampirów, który udzieli jej pomocy w obliczu śmiertelnego zagrożenia czyhającego na nią na królewskim dworze?

Daj się porwać przez sekretny świat wampirów, epickich bitew, mrocznego uwodzenia, nieumarłych dramatów i przewrotnego humoru.


To romans, w który wgryziesz się z prawdziwą przyjemnością!

Pojedynki wampirów - Wyglądał na osiemnaście lat - tyle co Magda i ja, chociaż w rzeczywistości ja miałam 232 lata. Musiał być jednym ze słynnych braci Drake. Kształt jego szczęki i wąski nos były wybitnie arystokratyczne. Pasowały lepiej do wielmożów z moich czasów. Z tego powodu jednocześnie wzbudzał we mnie nieufność i dziwnie pociągał. Wyprostowałam się. Nie przybyłam tu, żeby podziwiać ładnych chłopców. Nawet chwilowy brak koncentracji był nie do usprawiedliwienia.

Minęły wieki od czasu, kiedy Isabeau St. Croix straciła rodziców w rewolucji francuskiej. I kiedy diaboliczny brytyjski lordem przemienił ją w wampira, pozostawiając nieumarłą pogrzebaną pod ziemią. Teraz powraca do świata żywych, gdzie będzie musiała przejść ostateczną próbę w konfrontacji z hrabią Greyhavenem.

Czy będzie potrafiła zapanować nad swoim uczuciem dla Logana Drake'a, którego ugryzienia są równie słodkie, co zemsta, której ponad wszystko pragnie Isabeau?

To romans, w który wgryziesz się z prawdziwą przyjemnością!

Książki należące do cyklu w Polsce:
Księżniczka wampirów
Pojedynki wampirów

Może ktoś z was czytał którąś z nich, jakie wrażenia po przeczytaniu?
Powrót do góry Go down
 
Alyxandra Harvey - Kronika rodu Drake`ów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Off topic :: Na każdy temat... :: Książki-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje