Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Marissa
Admin
Marissa



The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów Empty
PisanieTemat: The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów   The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów EmptyPon Lut 07, 2011 9:36 am

Elena Gilbert (Nina Dobrev) jest uczennicą szkoły średniej w prowincjonalnej miejscowości Mysthic Falls. Poznajemy ją cztery miesiące po wypadku samochodowym, w którym traci rodziców. Pewnego dnia przez przypadek wpada (dosłownie) na Stefana Salvatore (Paul Wesley) gdzieś na szkolnym korytarzu. Ich pozornie losowe spotkanie szybko przeradza się w miłość a ta, jak to zwykle w serialach bywa, szybko staje się prologiem nieszczęść wszelakich. Tajemnicze morderstwa, które wkrótce wstrząsają miasteczkiem z pewnością do nich należą.

The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów Z8460661xvampirediaries

Występują :

Nina Dobrev - Elena Gilbert / Katherine Pierce

Paul Wesley - Stefan Salvatore

Ian Somerhalder - Damon Salvatore

Steven R. McQueen - Jeremy Gilbert

Katerina Graham - Bonnie Bennett

Candice Accola - Caroline Forbes

Zach Roerig - Matt Donovan

Sara Canning - Jenna Sommers

Michael Trevino - Tyler Lockwood

Matthew Davis - Alaric Saltzman



Najbardziej szałowy i popularny serial o wampirach : )
Osobiście oglądam i jestem zachwycona.
Więc temat jest do wzdychania, komentowania odcinków i dodawania nowości, jakiś ciekawych spoilerów : D

Z niecierpliwością czekałam na premierę pierwszego odcinka - jestem kompletnie zakochana .
Na początku nie podobało mi się to, że odbiega on od książki i, że główna bohaterka jest brunetką ( do tej pory mam jakieś ale ). Z czasem przyzwyczaiłam się do tego ( pierwszego ).

Powrót do góry Go down
Mary
Admin
Mary


Partner : Rankohr

The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów Empty
PisanieTemat: Re: The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów   The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów EmptyPon Mar 28, 2011 12:01 am

No dobra, to teraz wytłumaczcie mi co wy widzicie w tym serialu.
Bo ja ściągnęłam 3 odcinki... i dwa razu próbowałam to obejrzeć... boże... nudziłam się jak cholera...to były tortury.
I z jakiegoś powodu przypomina mi to 'szkołę złamanych serc' bo kiedyś oglądałam
( jak codziennie telewizor grał rano gdy nie miałam kablówki ).
Naprawde... i już ta cała 'szkoła złamanych serc' wydaje sie mi się ciekawsza, lotniejsza.
Powrót do góry Go down
Astri

Astri



The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów Empty
PisanieTemat: Re: The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów   The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów EmptySob Maj 28, 2011 4:56 pm

Tak naprawdę pierwszy sezon strasznie sie nudzi aż do 6 odcinka, bo wtedy zaczyna się rozkręcać.
Warto go oglądać, bo są tam niesamowite wątki, trójkąty miłosne i wielle innych ciekawych rzeczy xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów Empty
PisanieTemat: Re: The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów   The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów Empty

Powrót do góry Go down
 
The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Anna Rice - Kroniki Wampirów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Off topic :: Na każdy temat... :: Seriale-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje