Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu

IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  FAQFAQ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Nieobecności

Go down 
AutorWiadomość
Marissa
Admin

PisanieTemat: Nieobecności   Nie Gru 19, 2010 7:11 pm

Nie będzie Cię dłużej na forum?
Jeśli chcesz poinformować o swej nieobecności forumowiczów, możesz to zrobić w tym temacie.
Powrót do góry Go down
Bella

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Sro Mar 02, 2011 6:06 pm

Dobra, bo nie będę miała spokoju:
Na razie nie piszę i nie wiem kiedy napiszę, więc nie zawracać mi dupy z łaski swojej. Mam nawał różnych problematycznych sytuacji, poza tym pewna osoba całkiem zabiła we mnie wenę, a ja się dla siebie produkować nie będę; bo oczywiście nie ma jak olać to, że posta nie wstawiłam, choć obiecałam - nie ważne dlaczego, mnie się o to nie pyta, bo liczy się tylko to, że "pisać już nie muszę" -.- I oczywiście moje posty są za długie; jej, szkoda, że ja tracę czas by wszystko wyglądało jak najlepiej, jak przychodzi co do czego to wychodzi tak jak wyszło.
Z resztą poza Gosią nikt moich starań nie docenia, więc nikt nie będzie za mną płakał, jeśli zniknę jeszcze na jakiś czas, co nie?
~Bella.

...

,, - Zamknij się ! - krzyknęła Elena . - Trzymaj się od tego z daleka . A skoro już o tym mowa , to pomyśl lepiej o biednej Vickie Bennet . Jak myślisz , jak ona sobie radzi ?
- Nie mam pojęcia . Nie wiem , kim jest ta Vickie . Ciągle o niej mówisz , ale ja jej nigdy nie widziałem .
- Widziałeś . Nie kręć , Damonie , cmentarz , pamiętasz ? Zrujnowany kościół ? Dziewczynę , którą zostawiłeś tam błąkającą się w koszuli nocnej ?
- Przykro mi , nie . A zwykle pamiętam dziewczyny , które zostawiam błąkające się w koszuli nocnej " .
Powrót do góry Go down
Aghres

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nie Maj 08, 2011 6:32 pm

Czyli mnie niebędzie od jutra wieczora do wtorku. grajcie bezemnie, mozecie opisywać co zrobiła moja postać jeśli chcecie.
Lamiaa i Beth się wszystkim zajmą mkam nadzieję. I na czas mej nieobecności lamiaa dostaje admina. ( czemu? bo zwsze jak o cos proszę to to robi dla mnie. A robi wiele rzeczy)

Arrow
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nie Maj 22, 2011 10:23 pm

Od 30-05-2011 do 13-06-2011.
Postacie: Beth i Cian
Powrót do góry Go down
Mary
Admin

Partner : Rankohr

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Pon Maj 23, 2011 9:34 am

Widząc że poprostu gdy zrobiło się ciepło wszyscy wolimy wychodzić z domu na ciepłe słońce i niewielu z nas ma ochotę aktywnie pisać, nie widzę innego wyjścia jak tylko zawiesić działalność forum do 1 września. Podkreślam zawiesić, nie zamknąć - poprostu wysłać forum na wakacje. Miałam już takie plany gdy forum było dopiero zakładane. Mówiąc prosto: Każdy użytkownik będzie mógł grać w czasie wakacji i w swoim tempie prowadzić grę którą napewno aktywniej niż zwykle będzie wspomagał Mistrzu Gry.
Natomiast za smo forum bedzie przypisane do strony startowej z informacją o tym że '' Forum jest na Wakacjach''
Każdy użytrkownik będzie miał dostęp do dalszej gry jednak z pełną werwą wrócimy we wrzęsniu.
Pozostaje tylko pytanie... Gdzie wyślemy nasze forum na wakacje? Do Grecji, do Rzymu a może na Hawaje? A może poprostu do Zakopanego?
Cool

...

I've seen it all, I've seen the dark
I've seen the brightness in one little spark.
I've seen what I chose and I've seen what I need,
And that is enough, to want more would be greed.
I've seen what I was and I know what I'll be
I've seen it all - there is no more to see!

What about China? Have you seen the Great Wall?
All walls are great, if the roof doesn't fall!

Dotykasz mnie wzrokiem, czasami robisz to tak intensywnie jakbyś robił to swoimi dłońmi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nieobecności   

Powrót do góry Go down

Nieobecności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1