Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu

IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  FAQFAQ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów

Go down 
AutorWiadomość
Marissa
Admin

PisanieTemat: The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów   Pon Lut 07, 2011 9:36 am

Elena Gilbert (Nina Dobrev) jest uczennicą szkoły średniej w prowincjonalnej miejscowości Mysthic Falls. Poznajemy ją cztery miesiące po wypadku samochodowym, w którym traci rodziców. Pewnego dnia przez przypadek wpada (dosłownie) na Stefana Salvatore (Paul Wesley) gdzieś na szkolnym korytarzu. Ich pozornie losowe spotkanie szybko przeradza się w miłość a ta, jak to zwykle w serialach bywa, szybko staje się prologiem nieszczęść wszelakich. Tajemnicze morderstwa, które wkrótce wstrząsają miasteczkiem z pewnością do nich należą.

Występują :

Nina Dobrev - Elena Gilbert / Katherine Pierce

Paul Wesley - Stefan Salvatore

Ian Somerhalder - Damon Salvatore

Steven R. McQueen - Jeremy Gilbert

Katerina Graham - Bonnie Bennett

Candice Accola - Caroline Forbes

Zach Roerig - Matt Donovan

Sara Canning - Jenna Sommers

Michael Trevino - Tyler Lockwood

Matthew Davis - Alaric Saltzman

Najbardziej szałowy i popularny serial o wampirach : )
Osobiście oglądam i jestem zachwycona.
Więc temat jest do wzdychania, komentowania odcinków i dodawania nowości, jakiś ciekawych spoilerów : D

Z niecierpliwością czekałam na premierę pierwszego odcinka - jestem kompletnie zakochana .
Na początku nie podobało mi się to, że odbiega on od książki i, że główna bohaterka jest brunetką ( do tej pory mam jakieś ale ). Z czasem przyzwyczaiłam się do tego ( pierwszego ).

Powrót do góry Go down
Mary
Admin

Partner : Rankohr

PisanieTemat: Re: The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów   Pon Mar 28, 2011 12:01 am

No dobra, to teraz wytłumaczcie mi co wy widzicie w tym serialu.
Bo ja ściągnęłam 3 odcinki... i dwa razu próbowałam to obejrzeć... boże... nudziłam się jak cholera...to były tortury.
I z jakiegoś powodu przypomina mi to 'szkołę złamanych serc' bo kiedyś oglądałam
( jak codziennie telewizor grał rano gdy nie miałam kablówki ).
Naprawde... i już ta cała 'szkoła złamanych serc' wydaje sie mi się ciekawsza, lotniejsza.

...

I've seen it all, I've seen the dark
I've seen the brightness in one little spark.
I've seen what I chose and I've seen what I need,
And that is enough, to want more would be greed.
I've seen what I was and I know what I'll be
I've seen it all - there is no more to see!

What about China? Have you seen the Great Wall?
All walls are great, if the roof doesn't fall!

Dotykasz mnie wzrokiem, czasami robisz to tak intensywnie jakbyś robił to swoimi dłońmi.
Powrót do góry Go down
Astri

PisanieTemat: Re: The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów   Sob Maj 28, 2011 4:56 pm

Tak naprawdę pierwszy sezon strasznie sie nudzi aż do 6 odcinka, bo wtedy zaczyna się rozkręcać.
Warto go oglądać, bo są tam niesamowite wątki, trójkąty miłosne i wielle innych ciekawych rzeczy xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów   

Powrót do góry Go down

The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1