Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wampiryzm

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mary
Admin
Mary


Partner : Rankohr

Wampiryzm  Empty
PisanieTemat: Wampiryzm    Wampiryzm  EmptyCzw Gru 09, 2010 6:57 pm

Wampirem być (?)

Właśnie - sporo osób deklaruje sympatię do wampirów, chętnie się w wampiry wciela itp. Moje pytanie brzmi - dlaczego? Co Was pociąga w bladolicych pijawkach? Moc? Nieśmiertelność? Władza? Czy może romatyczny czar promieni księżyca na białym policzku?

Wampiryzm  1281730419_by_Styks_500Wampiryzm  1280742405_by_monis19_500
Powrót do góry Go down
Marissa
Admin
Marissa



Wampiryzm  Empty
PisanieTemat: Re: Wampiryzm    Wampiryzm  EmptyPią Gru 10, 2010 4:25 pm

Mnie zawsze ciągnęło do wampirów. Nawet jak byłam młodsza interesowałam się tymi "istotami".
Pierwszą książką , którą przeczytała na ich temat był "Historyk" Elizabeth Kostovej. I byłam bardzo zadowolona, że zaczęłam swoją przygodę z wampirami od tej książki, a nie od "Zmierzchu", który przy tych wszystkich książkach okazał się wielkim shitem xdd
Wracając do tego co mnie ciągnie do nieśmiertelnych. Na pewno świadomość, że są idealni w każdym calu i żywią się krwią. Władza, trochę mniej, ale moc jak najbardziej. Wampir potrafiący się zdematerializować, czy władający żywiołami ... ooo tak, to jest coś.
Kły wampira są podniecające. Chyba każda kobieta przyzna mi rację. Bo to jest jak ze zwykłymi zębami. Gdy nasz partner zacznie nas "kąsać" sprawia nam to mega przyjemność.


I co do obrazków powyżej, to dla mnie Edward C. nie jest stu procentowym wampirem - tylko jakąś marną masą, przypominającą wampira.
Oczywiście, nie chciałam urazić fanek. To tylko moja skromna opinia.
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Wampiryzm  Empty
PisanieTemat: Re: Wampiryzm    Wampiryzm  EmptyNie Sty 02, 2011 5:35 pm

A co tam ja tez wyrażę swoją opinię.
Mnie też od dziecka pociągało do wampirów. Dlaczego? A no z bardzo prostej przyczyny. Jest w nich coś takiego niezwykłego. Nie chodzi mi tu o ich wydłużone kły czy też po prostu o ich wyostrzone zmysły. Oczywiście również jak koleżanka u góry stwierdzam że kły są najlepsze u tych istot. Ja zaczęła się zagłębiać w ich świecie od przeczytania i obejrzenia filmu "Wywiad z Wampirem". W nich jest najlepsze to że mogą żywić się krwią i to światło księżyca na białym policzku jak zostało trafnie określone. Co do obrazka to Edward C. jest nieudaną próbą pokazania prawdziwego piękna. No bo poważnie jak można kogoś tytułować że jest wampirem jak nie ma najważniejszej rzeczy...kłów?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wampiryzm  Empty
PisanieTemat: Re: Wampiryzm    Wampiryzm  Empty

Powrót do góry Go down
 
Wampiryzm
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Off topic :: Na każdy temat... :: Dyskusje-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje