Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czy gramy według ksiażkowej fabuły?

Go down 
+4
Zbihr
Marissa
Angelica
Mordh
8 posters
AutorWiadomość
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? EmptyCzw Gru 30, 2010 9:59 pm

Czy gramy według ksiażkowej fabuły???
Piszcie! Zagłosujemy!
Powrót do góry Go down
Angelica

Angelica



Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Re: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? EmptyCzw Gru 30, 2010 10:03 pm

Tak!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Marissa
Admin
Marissa



Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Re: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? EmptyCzw Gru 30, 2010 10:03 pm

Nie wiem xddd
Powrót do góry Go down
Zbihr

Zbihr



Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Re: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? EmptyCzw Gru 30, 2010 10:05 pm

Tak xD Ja chcę Bellę i dzidzię Neutral
Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Re: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? EmptyCzw Gru 30, 2010 10:06 pm

to Z będziesz miał bellę i dzidzię. - A reszta jak ???
Powrót do góry Go down
Xhex

Xhex



Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Re: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? EmptyPią Gru 31, 2010 10:24 am

Fabuła! Ja chcę kurwa mojego Johna! Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Astri

Astri



Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Re: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? EmptyPią Maj 27, 2011 7:50 pm

kurczę... ja bym chciała V!!!
Powrót do góry Go down
Mordh

Mordh


Partner : Lamia

Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Re: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? EmptySro Lip 06, 2011 11:55 am

a mnie tam już chyba wszystko jedno
Powrót do góry Go down
Ezme

Ezme


Partner : Brak

Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Re: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? EmptySro Sie 10, 2011 1:23 am

A ja bym Chciala kogo kolwiek . . . Neutral
A co do fabuly to raczej tak . . . . Very Happy
Powrót do góry Go down
Mary
Admin
Mary


Partner : Rankohr

Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Re: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? EmptyPon Paź 24, 2011 11:21 pm

Powiedzmy tak - Każdy decyduje o swojej postaci. Jeśli Mordzio nie chce Ehleny to Ma Lamie na ten przykład. Proste.
Ale ci co są dłużej na forum i więcej postów mają pierszeństwo - czyli np jak Xhex powie że chce Johna to ten musi się dostosować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty
PisanieTemat: Re: Czy gramy według ksiażkowej fabuły?   Czy gramy według ksiażkowej fabuły? Empty

Powrót do góry Go down
 
Czy gramy według ksiażkowej fabuły?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Off topic :: Bractwo Czarnego Sztyletu-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje