Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Telefon Ravena

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Raven

Raven



Telefon Ravena  Empty
PisanieTemat: Telefon Ravena    Telefon Ravena  EmptySro Gru 22, 2010 3:13 pm

Jest to normalny telefon tylko przerobiony własnoręcznie [You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Telefon Ravena  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Ravena    Telefon Ravena  EmptyCzw Gru 23, 2010 7:30 pm

SMS od Katary.

Sorry ale chyba pomyliłeś numer ja nie mam brata.
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Telefon Ravena  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Ravena    Telefon Ravena  EmptyCzw Gru 23, 2010 7:33 pm

Słuchaj nie wiem skąd znasz moje imię. Ani skąd wiesz jak mnie przezywali bardzo bardzo dawno temu. Ale mój brat nie żyje.
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Telefon Ravena  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Ravena    Telefon Ravena  EmptyCzw Gru 23, 2010 7:38 pm

Chyba naoglądałeś się za dużo filmów chłopczyku. To niby czym jesteś jak nie człowiekiem.
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Telefon Ravena  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Ravena    Telefon Ravena  EmptyCzw Gru 23, 2010 7:50 pm

No dobra jestem coraz bardziej przekonana że ty to ty. Ale co jest moim ulubionym zajęciem?
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Telefon Ravena  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Ravena    Telefon Ravena  EmptyCzw Gru 23, 2010 7:54 pm

No dobra wierzę ci. Ale czemu nie dałeś znaku że no...że żyjesz?
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Telefon Ravena  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Ravena    Telefon Ravena  EmptyCzw Gru 23, 2010 8:02 pm

Naprawdę? No może i masz rację często się przemieszczam.
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Telefon Ravena  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Ravena    Telefon Ravena  EmptyCzw Gru 23, 2010 10:43 pm

Ależ ty mnie dobrze znasz. A ty pewnie się nudzisz.
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Partner : Cian

Telefon Ravena  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Ravena    Telefon Ravena  EmptyPią Gru 24, 2010 11:28 am

Czyli jak zawsze. Jestem bardzo ciekawa jak przeżyłeś te wszystkie lata. Z tego co pamiętam to zawsze musiałam cie wyciągać z kłopotów. Wiesz co jak chcesz to możemy się spotkać jestem teraz u siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Telefon Ravena  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Ravena    Telefon Ravena  Empty

Powrót do góry Go down
 
Telefon Ravena
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Telefon Marissy
» Telefon V.
» Telefon Belli
» Telefon Xhex
» Telefon Mordha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG  :: Ofiara Krwi :: Komunikacja :: telefon-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje